Cayman Islands

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Cayman Islands parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Kaimanų salose

Kaimanų salos yra už Anglijos teritorijos ribų ir yra vakarinėje Karibų jūros dalyje. Jie susideda iš trijų salų. Didžiausias Kaymanas yra garsus pajūrio kurortais ir daugybe nardymo ir nardymo vietų. Cayman Brac yra populiarus atspirties taškas žvejybos atviroje jūroje ekskursijas. Galiausiai Mažoji Kaimanas, mažiausia sala, gyvena turtingos rūšies fauna, nuo nykstančių ikuanų iki jūros paukščių, tokių kaip raudonos kojos vanagai.

Tai taip pat yra ideali vieta savininkams ir nekilnojamojo turto pardavimui Kaimanų salose.

Be metinės nuosavybės, tikrai verta apsvarstyti, ar pajamų mokestis ar pelno mokestis, ar kapitalo prieaugis Kaimanui, perkant nekilnojamąjį turtą, parduodamą Kaimanų salose. Be to, tokia stipri nuomos rinka taip pat gali sukurti protingas investicijas. Papildoma nauda iš investicijų čia yra tai, kad įvairių savybių pardavimas Kaimanų saloje, namai, vilos, studijos apartamentai ir condominiums, tinka bet pirkėjui.

Žemė vis dar yra tvirta investicija į Kaimanų salas, taigi tai yra geras laikotarpis pirkti nekilnojamąjį turtą, skirtą parduoti Kaimanų salose. Pastaraisiais metais parduodamų partijų kiekis gerokai padidėjo tokiose srityse kaip "Crystal Harbour", "CI" jachtų klubas ir "Patrick" sala.

Jei ieškote nekilnojamojo turto pardavimui Kaimanų salose, čia rasite platų architektūrinių stilių spektrą ir didžiulį kainų taškų pasiskirstymą.

Nors "Seven Mile" paplūdimio plėtojimas buvo aktyvus, Džordžtaunas nematė daug patobulinimų. Vyriausybė pažadėjo, kad ji sieks atgaivinti sritis, kurios vertina kapitalą aplink istorines vietoves ir pėsčiųjų gatves, tačiau laukiame konkretesnio plano

  •  
    Gaukite viską ir eikite į Kaimaną: gidas į nekilnojamojo turto investicijas!

    Staiga prisilietus daugelyje pasaulio dalių, be abejo, pageidautina šiek tiek šilumos. Galbūt per metus ... Jei taip pat norite sužinoti, kaip padaryti gerą investiciją į vieną iš nuostabiausių pasaulio vietų, tiesiog sekite mūsų mini vadovą. Šiandien mes suteiksime jums naudingų patarimų, kaip ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 6920

Parduoda Dvaras, Cayman Islands, George Town, George Town, C/

Reserved negotiation
Parduoda
Dvaras

170 m²
"SOLARES" urbanizuotos, Baytoa kelyje, šalia Hispanoamericana Ave, arba daug 170mts2 ir daugiau, su visais įdiegtais paslaugomis, TITLES, 30% pradinis...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB